Kalendár
  «   November   »  
  «   2024   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Tandemový zoskok
navigačný obrázok - fotogaléria - tandemový zoskok Samostatný zoskok
navigačný obrázok - fotogaléria - samostatný zoskok Športové zoskoky (AFF)
navigačný obrázok - fotogaléria - ąportové zoskoky
« späť
Tandemový zoskok

Tandemový zoskok

ilustračný obrázok 1

Chceli by ste si skočiť z lietadla, ale sami by ste sa báli? Alebo máte cestu okolo letiska, nemáte veľa času a máte chuť na niečo nezvyčajné? Tak si príďte skočiť tandemový zoskok z výšky 4000m.

Tandemový zoskok je určený pre ľudí, ktorí sa chcú na vlastné oči presvedčiť, že Zem je skutočne guľatá, na vlastnej koži zažiť 200 km rýchlosť voľného pádu a let na padáku. Tandemový zoskok je ideálny spôsob akčného relaxu, určený pre všetkých, ktorí sa neboja a majú aspoň 8 rokov. Zoskok je plne riadený skúseným inštruktorom, a preto teoretická príprava trvá iba približne 15 min.

Viac informácií:

Počas prípravy na tandemový zoskok vám inštruktor ukáže fotografie dokumentujúce celý priebeh letu v lietadle a zoskoku a vysvetlí vám, ako každá fáza prebieha a čo budete robiť. Následne si s vašim inštruktorom všetko prakticky vyskúšate. Potom vám už nič nebráni v ceste za veľkým zážitkom.

ilustračný obrázok 2

Spoločne s inštruktorom nastúpite do lietadla a za približne 15 minút vzlietnete do výšky 4.000m. Už v 3.000 m si vás inštruktor pripne na svoj postroj a keď prídete spoločne k dverám lietadla, otvorí sa pod vami nádherná krajina. Zaujmete pozíciu pre výskok a prežijete jeden z najextrémnejších zážitkov, aké zatiaľ človek vymyslel. Voľný pád, ktorý je podstatou parašutizmu, trvá približne 50 sekúnd a jeho rýchlosť je približne 200 km/h. Vo výške 1500 m váš inštruktor otvorí padák, na ktorom približne 10 minút spoločne poletíte, až kým mäkko nepristanete. Ak budete mať záujem, môžete padák chvíľu pilotovať sami. Celý zoskok a pristátie je možné natočiť a poslať na DVD.

Tandemové zoskoky sú veľmi obľúbené ako medzi jednotlivcami, tak aj v rámci team building (firemných športových hier), prípadne medzi väčšími skupinami – po dohode je možné zabezpečiť, aby ste skákali naraz so svojim priateľom, priateľkou, synom, dcérou, otcom, babkou atď. Zoskok môže absolvovať každý zdravý človek od 8 rokov a do 115kg. Medzi našimi spokojnými absolventmi tandemového zoskoku boli mladí, starí, deti, mamičky na materskej dovolenke, zahraniční návštevníci. Máme skúsenosti aj so zoskokmi s ľuďmi s telesným hendikepom, pre ktorých je tandemový zoskok jednou z mála príležitostí športového vyžitia sa.

ilustračný obrázok 3

Tandemový zoskok je veľmi originálny spôsob, ako obdarovať vašich blízkych, priateľov, manželov či manželky, resp. milencov či milenky, kolegov a svokry. Venujte zoskok ako darček v podobe darčekovej poukážky.

O vašu bezpečnosť je maximálne postarané vďaka špičkovej technike, ktorú používame. Skáčeme na tandemových padákoch najnovšej generácie a staráme sa o vás tak, aby bol s vašou pomocou tento zážitok pre vás nielen extrémny, ale predovšetkým príjemný, krásny a bezpečný.

Príďte sa zabaviť a prežiť najvzrušujúcejší zážitok svojho života! Tešíme sa na vás.

« späť

aktualizácia: 26.03.2012 | počet zobrazení: 286810

Zavolajte nám: 0905 479 351, 0903 966 003, Napíšte nám: gaborparachute@gmail.com FaceBook.com