Kalendár
  «   November   »  
  «   2022   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Tandemový zoskok
navigačný obrázok - fotogaléria - tandemový zoskok Samostatný zoskok
navigačný obrázok - fotogaléria - samostatný zoskok Športové zoskoky (AFF)
navigačný obrázok - fotogaléria - ąportové zoskoky
« späť
Športové zoskoky (AFF)

Športové zoskoky (AFF)

ilustračný obrázok 1

Chcete sa stať naozajstným parašutistom? Ponúkame vám kurz AFF (Accelerated Free Fall), čiže výcvik voľného pádu. Po jeho absolvovaní môžete okamžite samostatne skákať z lietadla z výšky 4.000 m pod dohľadom inštruktora a získate medzinárodnú parašutistickú licenciu.

Viac informácií:

AFF je určený pre ľudí, ktorí sa chcú aktívne a dlhodobo venovať parašutizmu. Jeho podmienkou je absolvovať najskôr samostatný zoskok s automatickým otvorením padáku alebo tandemový zoskok, aby ste boli teoreticky i psychicky pripravení na voľný pád. Následne absolvujete s vašim inštruktorom rozšírenú teoretickú a praktickú prípravu, ktorá trvá približne jeden deň. Počas nej sa naučíte správnu polohu pri voľnom páde, nacvičíte si samostatné otváranie vášho padáku, signály, ktorými sa bude s vami dorozumievať váš inštruktor počas voľného pádu, bezpečnostné postupy a dozviete sa mnohé ďalšie informácie.

ilustračný obrázok 2

Ešte predtým, než nastúpite do lietadla, musíte sa stať právoplatným parašutistom. So všetkými náležitosťami vám ochotne pomôže váš inštruktor, ktorý sa Vám bude počas celého výcviku o. i. starať o potrebnú výstroj, o balenie padáku a o vašu bezpečnosť. Počas prvých zopár zoskokov budú po celý čas voľného pádu vo vašej bezprostrednej blízkosti dvaja inštruktori. Neskôr s vami bude skákať už len jeden inštruktor. Každý zoskok sa naučíte niečo nové tak, aby ste nakoniec zvládli stabilnú polohu, resp. riešenie každej nezvyčajnej situácie počas voľného pádu. Zároveň sa budete zdokonaľovať v riadení padáku a v pristávaní.

V cene výcviku je 9 zoskokov s inštruktorom, resp. inštruktormi a dva videozáznamy. Pokiaľ praje počasie, dá sa AFF zvládnuť za približne dva pekné letné víkendy.

Na AFF je možné a odporúčané nadviazať pokračovacím výcvikom, v ktorom sa naučíte zložitejšie prvky a pohyby a hlavne si osvojíte spoluprácu pri voľnom páde, prípadne môžete absolvovať kurz Freefly, Freestyle či inej disciplíny, ktorá Vám rozšíri „parašutistické obzory“. Úprimne odporúčame ľuďom, ktorí milujú slobodu, voľnosť, vzrušenie a výzvu.

Pred začatím kurzu AFF si prineste vyplnené tlačivo, ktoré si môžete stiahnuť či vytlačiť tu.

ŠPECIÁLNA AKCIA!!!

ilustračný obrázok 3

Neviete sa rozhodnúť, či chcete absolvovať celý výcvik voľného pádu AFF? Ponúkame vám možnosť absolvovať jediný zoskok voľným pádom! Zažijete pocit skutočného parašutistu s vlastným padákom na chrbte, ktorý si sami otvoríte a budete ho pilotovať. Zoskok absolvujete s dvomi inštruktormi, ktorí budú pri vás počas celého voľného pádu a s kameramanom, ktorý vám natočí váš prvý, samostatný, naozajstný zoskok voľným pádom!

Podmienkou absolvovania tohto zoskoku je samostatný zoskok s automatickým otvorením padáku alebo tandemový zoskok.

Po vašom prvom zoskoku voľným pádom sa môžete rozhodnúť, či sa tomuto športu upíšete, alebo si niekedy zopakujete iba takýto adrenalínový zážitok.

Tento kurz sa realizuje len po predchádzajúcej dohode.

« späť

aktualizácia: 26.03.2012 | počet zobrazení: 278635

Zavolajte nám: 0905 479 351, 0903 966 003, Napíšte nám: gaborparachute@gmail.com FaceBook.com