Kalendár
  «   December   »  
  «   2023   »  
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Tandemový zoskok
navigačný obrázok - fotogaléria - tandemový zoskok Samostatný zoskok
navigačný obrázok - fotogaléria - samostatný zoskok Športové zoskoky (AFF)
navigačný obrázok - fotogaléria - ąportové zoskoky
« späť
Samostatný zoskok

Samostatný zoskok

Je to šialené, vyskočiť z fungujúceho lietadla. Ale vy to dokážete!

ilustračný obrázok 1

Samostatný zoskok padákom v rámci základného výcviku je vhodný pre všetkých odvážlivcov od 15 rokov, ktorí chcú prekonať sami seba a naučiť sa niečo o jednom z najkrajších športov, aké existujú. Ak viete jazdiť na bicykli, dokážete aj pilotovať padák.

Viac informácií:

Prineste si so sebou tenisky, dobrú náladu a zodpovedný prístup. Ostatné vám veľmi radi poskytneme my. Naučíme vás všetko, čo potrebujete na to, aby ste nastúpili do lietadla s vlastným padákom, vyskočili z neho, dobre si polietali na padáku a mäkko zosadli do trávy.

ilustračný obrázok 2

Výcvik na zoskok padákom sa skladá z teoretickej a praktickej časti. V teoretickej časti sa naučíte potrebné údaje o padáku, na ktorom budete skákať (už dávno sa skáče na krídlových športových padákoch a nie na guľatých partizánskych), uvidíte padák rozbalený a v životnej veľkosti, pred vami ho zabalíme a pripravíme na váš zoskok. Ďalej si v cvičnom postroji prakticky nacvičíte všetky činnosti po otvorení padáku až po pristátie, niekoľkokrát si vyskúšate výskok z lietadla, z ktorého budete aj skákať, na pristávacej ploche vám inštruktor vysvetlí základy meteorológie a zopakujete si, čo ste sa doposiaľ naučili. Nakoniec vás ustrojíme do padáku. K tomu od nás dostanete kombinézu, výškomer, prilbu, okuliare a vysielačku. Po prestávke na ujasnenie si základných otázok: Prečo som tu? Čo to robím? nastúpite spolu s inštruktorom do lietadla a približne 10 minút poletíte do výšky 1.200m. Tam sa ešte raz zhlboka nadýchnete a dobrovoľne vyskočíte. Padák sa vám automaticky otvorí do 5 sekúnd. Vďaka tomu, čo ste sa doteraz naučili, budete schopní padák pilotovať tam, kam chcete (a mali by ste), ale pre vašu bezpečnosť a dobrý pocit vás bude pozorovať a pomocou vysielačky navigovať ďalší inštruktor na zemi, aby ste nám nepristávali do kukurice. Druhý najkrajší moment toho dňa bude, keď sa s našou pomocou bezpečne dotknete zeme. A potom budete chcieť skočiť zas.

Celý váš deň budeme natáčať a ak budete mať záujem, pošleme vám DVD ako spomienku na jeden z najkrajších dní vášho života. Na záver dňa dostanete od nás certifikát o vykonanom zoskoku (prípadne viacerých zoskokoch), ktorý je platný na celom Slovensku.

ilustračný obrázok 3

A v tomto prípade platí: Čím viac ľudí, tým väčšia zábava. Z vlastných dvadsaťročných skúseností vieme, že samostatné zoskoky padákom sú ideálne pre väčšie skupiny, páry, priateľov či kolegov, aby ste sa mali s kým podeliť o svoje najčerstvejšie zážitky a vzájomne si dodávať odvahu. Ak prídete sami, budeme vás povzbudzovať my. Samostatný zoskok padákom je aj originálnym darčekom pre vašich dobrodružných priateľov, manželov či manželky, resp. milencov či milenky, kolegov a svokry. Venujte zoskok ako darček v podobe darčekovej poukážky. Výcvik a prípravu na samostatný zoskok padákom realizujeme po dohode aj v anglickom a nemeckom jazyku.

Všetko je to veľká zábava, ale my sme tu hlavne na to, aby sme dbali na vašu bezpečnosť a zdravie. Dokonalú bezpečnosť vám zaručujeme vďaka:

  • profesionálnemu prístupu inštruktorov a baličov
  • podrobnému a dôkladnému výcviku
  • 100% technike (padáky, bezpečnostné prístroje), o ktorú sa staráme ako o oko v hlave
  • perfektnému baleniu padákov pred každým zoskokom
  • neustálemu kontaktu medzi vami a inštruktorom pomocou vysielačky
  • včasnému zváženiu prípadných rizík (meteorologická situácia)

K samostatnému zoskoku padákom s automatickým otvorením si prineste so sebou vyplnené tlačivo, potvrdené všeobecným lekárom, ktoré si môžete stiahnuť či vytlačiť tu.

Pozbierajte odvahu a prežite deň celkom novým a nezabudnuteľným spôsobom! Tešíme sa na vás.

« späť

aktualizácia: 27.05.2013 | počet zobrazení: 284290

Zavolajte nám: 0905 479 351, 0903 966 003, Napíšte nám: gaborparachute@gmail.com FaceBook.com